|
pt, 20 kwietnia 2012 22:17 |
|
Pod koniec wakacji Akademia Tenisa Legia Warszawa zaprasza wszystkich chętnych na obóz tenisowy do Karpacza. W górskim klimacie będziemy trenować i przygotowywać się do nowego sezonu. Codzienny, kilkugodzinny trening na korcie, sparingi i zajęcia ogólnorozwojowe będą doskonałym zakończeniem sezonu letniego i ustabilizowaniem formy po wakacyjnym leniuchowaniu.
Letni obóz tenisowy dla dzieci i młodzieży - Karpacz 2012
Termin obozu: 18.08.2012 – 29.08.2012
Ilość uczestników: 20
Ilość kadry: 4
Rezerwacja: kontakt do organizatora obozu Akademia Sportu i Rekreacji - Artur Bochenek tel.: 0-513 460 460 lub 0-513 470 470 e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub wyślij wiadomość (zapytanie, zgłoszenie) wypełniając formularz kontaktowy
Dla najwytrwalszych dodatkową motywacją do intensywnych treningów będą indywidualne wyjazdy na turnieje tenisowe. Obóz ma charakter zgrupowania i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Zapraszamy zawodników klubów sportowych i szkółek tenisowych oraz niezrzeszonych. To obóz dla tych, którzy mają tenis w sercu i duszę sportowca!
Szczegółowa oferta na stronie: www.tenis-asir.pl - obozy tenisowe dla dzieci


|