Dorobek medalowy drużyn tenisowych KT Legia Warszawa w letnich i zimowych mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym.

 

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016

SKRZATKI - Zabrze, 9-11.12.2016
1. KT Legia Warszawa
2. Fundacja AS PRO-AM Warszawa
3. UKS RP SPORT Olsztyn

KADECI - Bytom, 16-18.12.2016
1. KT Legia Warszawa
2. KS Górnik Bytom
3. SKT Szczecin

JUNIORKI - Bydgoszcz, 16-18.12.2016
1. KT Legia Warszawa
2. AZS Poznań 3
3. KS Górnik Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016

SKRZATKI - Poznań, 9-11.09.2016
1. Park Tenisowy Olimpia Poznań I
2. KT Legia Warszawa
3. BKT Advantage Bielsko-Biała

KADETKI - Pobiedziska, 16-18.09.2016
1. KT Legia Warszawa
2. BKT Advantage Bielsko-Biała
3. MKT Łódź

KADECI - Bydgoszcz, 16-18.09.2016
1. KT Legia Warszawa
2. KS Górnik Bytom
3. Klub Miedzeszyn Warszawa

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015

SKRZATY - Sopot, 11-13.12.2015
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. Krakowski Kolejowy KS Kraków

SKRZATKI - Zabrze, 11-13.12.2015
1. AT Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa
3. UKS RP SPORT Olsztyn

MŁODZICY - Bytom, 11-13.12.2015
1. AZS Poznań
2. KT Legia Warszawa
3. KS Górnik Bytom

KADECI - Bytom, 18-20.12.2015
1. RKT Return Radom
2. KT Legia Warszawa
3. AZS Poznań

JUNIORKI - Sopot, 18-20.12.2015
1. MKS Szczawno Zdrój
2. KT Legia Warszawa
3. SKT Sopot

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015

JUNIORKI - Bytom, 11-13.09.2015
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. MKS Szczawno Zdrój

KADECI - Łódź, 11-13.09.2015
1. KT Legia Warszawa
2. RKT Return Radom
3. MKS Łódź

SKRZATY - Olsztyn, 11-13.09.2015
1. KT Legia Warszawa
2. KS Górnik Bytom
3. KS Budowlani Olsztyn

MŁODZICY - Poznań, 11-13.09.2015
1. AZS Poznań
2. KS Górnik Bytom
3. KT Legia Warszawa

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014

MŁODZICY - Warszawa, 12-14.09.2014
1. KT Legia Warszawa (+)
2. KS Górnik Bytom
3. UKS Okęcie Sport Warszawa

KADETKI - Warszawa, 12-14.09.2014
1. KT Legia Warszawa (+)
2. MKS Szczawno Zdrój
3. MKT Łódź

KADECI - Łódź, 12-14.09.2014
1. RKT Return Radom
2. AZS Poznań
3. KT Legia Warszawa (+)

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2014

KADETKI - Warszawa, 20-22.12.2013
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AT Promasters Szczecin
3. UKS Beskidy Ustroń

MŁODZICY - Pabianice, 04-06.01.2014
1.KT Legia Warszawa (+)
2. KTA Wrocław
3. KS Górnik Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2013

MŁODZICZKI - Warszawa, 20-22.09.2013
1. AT Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa (+)
3. KS Górnik Bytom

MŁODZICY - Toruń, 20-22.09.2013
1. KT Legia Warszawa I (+)
2. KT Legia Warszawa II (+)
3. AZS Poznań

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2013

MŁODZICZKI - Pabianice, 04-06.01.2013
1. Promasters Szczecin
2. KT Legia Warszawa (+)
3. KS Górnik Bytom

MŁODZICY - Pabianice, 04-06.01.2013
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. KTA Wrocław

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2012

SKRZATKI - Warszawa, 14-16.09.2012
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. ITT Goplania Inowrocław

MŁODZICY - Bytom, 14-16.09.2012
1. KS Górnik Bytom
2. KT Legia Warszawa (+)
3. AZS Poznań

SKRZATKI - Pabianice, 6-8.01.2012
1. AZS Poznań
2. Promasters Szczecin
3. KT Legia Warszawa (+)

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2011

SKRZATKI - Bytom, 02-04.09.2011
1. MKS Szczawno Zdrój
2. KT Legia Warszawa (+)
3. TUKS Kozica Piotrków Trybunalski

SKRZATY - Toruń, 02-04.09.2011
1. KT Legia Warszawa (+)
2. TUKS Kozica Piotrków Trybunalski
3. AZS Poznań

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2011

SKRZATKI - Pabianice, 07-09.01.2011
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. Promasters Szczecin

SKRZATY - Pabianice, 07-09.01.2011
1. KT Legia Warszawa (+)
2. TKS Arka Gdynia
3. RKT Return Radom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010

SKRZATKI - Olsztyn, 03-05.09.2010
1. SKT Sopot
2. KT Śnieżka Karpacz
3. KT Legia Warszawa (+)

KADECI - Warszawa, 03-05.09.2010
1. KS Warszawianka Warszawa
2. SKT Sopot
3. KT Legia Warszawa (+)

JUNIORZY - Warszawa, 18-20.12.2009
1. KT Legia Warszawa (+)
2. WTS DeSki Warszawa
3. KS Górnik Bytom

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2009 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2009

KADECI - Poznań, 12-14.09.2009
1. SKT Sopot
2. GKT Nafta Zielona Góra
3. KT Legia Warszawa (+)

JUNIORZY - Bydgoszcz, 20-22.09.2009
1. KT Legia Warszawa (+)
2. WTS DeSki Warszawa
3. Promasters Szczecin

JUNIORZY - Bydgoszcz, 19-21.12.2008
1. KT Legia Warszawa (+)
2. Promasters Szczecin
3. WTS DeSki Warszawa

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2008

MŁODZICY - Warszawa, 12-14.09.2008
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. SKT Sopot

JUNIORZY - Bydgoszcz, 22-24.09.2008
1. KT Legia Warszawa (+)
2. TKS Arka Gdynia
3. SKT Szczecin

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2008

SENIORKI - Puszczykowo, 1-2.03.2008
1. AZS Poznań
2. KS Warszawianka Warszawa
3. KT Legia Warszawa (+)

MŁODZICY - Sopot, 4-6.01.2008
1. SKT Sopot
2. KT Legia Warszawa (+)
3. AZS Poznań

JUNIORKI - Pabianice, 21-23.12.2007
1. TKS Arka Gdynia
2. KS Slavia Ruda Śląska
3. KT Legia Warszawa (+)

KADECI - Puszczykowo, 21-23.12.2007
1. KT Legia Warszawa (+)
2. AZS Poznań
3. GKS Górnik Łęczna

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2007

SKRZATY - Sopot, 14-16.09.2007
1. SKT Sopot
2. KT Legia Warszawa (+)
3. MKS 1985 Szczawno Zdrój

MŁODZICY - Sopot, 14-16.09.2007
1. KS Grzegórzecki Kraków
2. TKS Arka Gdynia
3. KT Legia Warszawa (+)

KADECI - Bydgoszcz, 14-16.09.2007
1. SKT Szczecin
2. SKT Centrum Bydgoszcz
3. KT Legia Warszawa (+)

Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2007

SKRZATY - Sopot, 04-05.03.2007
1. SKT Sopot
2. KT Legia Warszawa (+)
3. STT Fakro Nowy Sącz

KADECI - Warszawa, 10-11.03.2007
1. SKT Szczecin
2. ST TieBreak Warszawa
3. KT Legia Warszawa (+)

SENIORZY - Puszczykowo, 12-13.03.2007
1. WKT Mera Warszawa
2. KT Rudawa
3. KT Legia Warszawa (+)

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2006 Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski 2006

SKRZATY - Warszawa, 15-17.09.2006
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. TKS Arka Gdynia

SKRZATY - Sopot, 04-05.03.2006
1. KT Legia Warszawa
2. SKT Sopot
3. GKT Nafta Zielona Góra

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2001 Drużynowe Mistrzostwa Polski 2000

SENIORKI - Warszawa, 29-30.06.2001
1. SKT Prokom Sopot
2. WKT Mera Warszawa
3. CWKS Legia Warszawa

JUNIORKI - Sopot 22-24.09.2000
1. KS Górnik Bytom
2. CWKS Legia Warszawa
3. SKT Sopot

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon zimowy
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  MISTRZ POLSKI 2016 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Justyna Jodłowska, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Maciej Ziomber, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Marcin Hertel (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Ania Hertel, Marcin Bieniek (kapitan)

 
 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  SREBRNY MEDAL 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Zuzanna Witkowska, Zuzanna Frankowska, Zuzanna Twarowska, Piotr Sierzputowski (kapitan)

 

Kadetki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Aleksandra Jeleń, Weronika Pociej, Anna Hertel, Anna Liza Kus, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Daniel Michalski, Maciej Ziomber, Bartłomiej Andrzejczak, Filip Kolasiński, Tomasz Dudek i Michał Suski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 
 

 

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2015
sezon letni
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzaty:  MISTRZ POLSKI 2015 

Maks Kaśnikowski, Alan Bojarski, Patryk Stokowski, Sebastian Sowa, Adam Kulig, Michał Szoma (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2015

Kacper Żuk, Tomasz Dudek, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Bartłomiej Andrzejczak, Artur Bochenek (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2015

Weronika Falkowska, Ada Górczyńska, Alicja Sierzputowska, Kinga Psut, Marcin Kunicki (kapitan)

 

Młodzicy: BRĄZOWY MEDAL

Paweł Kaliszewski, Michał Suski, Maciej Ziomber, Pit Malaszszak, Dominik Dobaczewski, Marcin Domaszewicz (kapitan)

 

 

Go to top