Lista klasyfikacyjna skrzatów (do lat 12):

  • 1. Pieczkowski Olaf (UKS RP SPORT Olsztyn) 2004
  • 2. Pieczonka Filip (WKS Flota Gdynia) 2004
  • 3. Kulig Adam (KT Legia Warszawa) 2004
  • 4. Pawelski Martyn (KS Mostostal Zabrze) 2004
  • 5. Grzegorzewski Oskar (St.Morelowa Tennis Club Warszawa) 2005
  • 6. Matuszewski Gabriel (KS Budowlani Olsztyn) 2004
  • 7. Wrona Filip (MUKS "Tenis Katowice" Katowice) 2004
  • 8. Zgoła Goran (AZS Poznań) 2005
  • 9. Goldszmyt Szymon (SKT Centrum Bydgoszcz) 2004
  • 10. Siekanowicz Piotr (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 2004
  • ...

Lista klasyfikacyjna skrzatek (do lat 12):

  • 1. Piestrzyńska Ada (KT Legia Warszawa) 2004
  • 2. Kubacha Zuzanna (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 2004
  • 3. Rowińska Malwina (KT Legia Warszawa) 2005
  • 4. Świerczyńska Magdalena (UKT Winner Kraków) 2004
  • 5. Gruszczyńska Rozalia (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 2004
  • 6. Jeschke Zuzanna (Park Tenisowy Olimpia Poznań) 2004
  • 7. Stokłosa Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 2004
  • 8. Węgrzyn Aleksandra (UKS RP SPORT Olsztyn) 2004
  • 9. Górska Daria (Park Tenisowy Olimpia Poznań) 2005
  • 10. Koralnik Laura (Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa) 2004
  • ...

Lista klasyfikacyjna młodzików (do lat 14):

  • 1. Taczała Dawid (AZS Poznań) 2002
  • 2. Lorens Mikołaj (AZS Poznań) 2002
  • 3. Kaśnikowski Maks (KT Legia Warszawa) 2003
  • 4. Pawlak Piotr (WKT Mera Warszawa) 2002
  • 5. Szajrych Jasza (WKS Grunwald Poznań) 2002
  • 6. Politowicz Marcel (AZS Poznań) 2002
  • 7. Wiśniewski Dawid (ITT Goplania Inowrocław) 2002
  • 8. Kielan Szymon (PKT Pabianice) 2002
  • 9. Federowicz Jakub (KS Górnik Bytom) 2002
  • 10. Wajdemajer Jan (AZS Poznań) 2002
  • ...

Lista klasyfikacyjna młodziczek (do lat 14):

  • 1. Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 2002
  • 2. Baszak Weronika (Stow. REDECO SiR Wrocław) 2002
  • 3. Bartusek Karolina (KS Mostostal Zabrze) 2003
  • 4. Szczepańska Zuzanna (KCT Masters Inowrocław) 2002
  • 5. Saska Wiktoria (Sport Klub Kryspinów) 2002
  • 6. Niedźwieńska Alicja (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 2002
  • 7. Ejsmont Weronika (UKS RP SPORT Olsztyn) 2002
  • 8. Krajewska Ada (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 2002
  • 9. Takmadżan Lena (MKT Stalowa Wola) 2002
  • 10. Nebelska Urszula (MKT Łódź) 2002
  • ...

Lista klasyfikacyjna kadetów (do lat 16):

  • 1. Michalski Daniel (KT Legia Warszawa) 2000
  • 2. Dudek Tomasz (WTS Orzeł Warszawa) 2000
  • 3. Marek Wojciech (KS Górnik Bytom) 2001
  • 4. Mikuła Michał (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 2000
  • 5. Kwiatkowski Adam (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2000
  • 6. Godek Paweł (STT Fakro Nowy Sącz) 2000
  • 7. Kolasiński Filip (KT Legia Warszawa) 2000
  • 8. Skutella Mateusz (KCT Masters Inowrocław) 2000
  • 9. Andrzejczak Bartłomiej (KT Legia Warszawa) 2000
  • 10. Piekarek Kacper (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 2000
  • ...

Lista klasyfikacyjna kadetek (do lat 16):

  • 1. Świątek Iga (KT Legia Warszawa) 2001
  • 2. Hertel Anna (KT Legia Warszawa) 2000
  • 3. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 2001
  • 4. Kunat Izabela (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 2000
  • 5. Oczachowska Julia (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 2000
  • 6. Jaśkiewicz Karolina (Krzycki Klub Tenisowy Wrocław) 2000
  • 7. Falkowska Weronika (RKT Return Radom) 2000
  • 8. Wierzbowska Aleksandra (Krakowski Kolejowy KS Kraków) 2002
  • 9. Jaśkiewicz Marta (AZS Łódź) 2000
  • 10. Nadajewska Aleksandra (BKT Advantage Bielsko-Biała) 2001
  • ...

Lista klasyfikacyjna juniorów (do lat 18):

  • 1. Żuk Kacper (KT Legia Warszawa) 1999
  • 2. Matuszewski Piotr (AZS Poznań) 1998
  • 3. Raupuk Maksymilian (Sopot Tenis Klub) 1998
  • 4. Pociej Ksawery (KT Legia Warszawa) 1998
  • 5. Śmietana Piotr (Sport Klub Kryspinów) 1998
  • 6. Kwaśniewski Mieszko (AZS Poznań) 1998
  • 7. Kozielski Łukasz (UKS Beskidy Ustroń) 1998
  • 8. Malmon Jan (RKT Return Radom) 1998
  • 9. Morawski Marcin (AZS Łódź) 1998
  • 10. Sadal Aleksander (RKT Return Radom) 1999
  • ...

Lista klasyfikacyjna juniorek (do lat 18):

  • 1. Świątek Iga (KT Legia Warszawa) 2001
  • 2. Kuczer Daria (AT Promasters Szczecin) 1999
  • 3. Kulik Wiktoria (Klub Tenisowych Asów Wrocław) 1999
  • 4. Falkowska Weronika (RKT Return Radom) 2000
  • 5. Foryś Weronika (KT Legia Warszawa) 1998
  • 6. Chwalińska Maja (BKT Advantage Bielsko-Biała) 2001
  • 7. Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 2000
  • 8. Rogozińska-Dzik Stefania (KT Legia Warszawa) 2001
  • 9. Kubicz Katarzyna (AZS Łódź) 1998
  • 10. Bednarczyk Paulina (WTT Wejherowo) 2000
  • ...

 

 

.

.

.

Go to top