W marcu do grona szkół i przedszkoli objętych patronatem „Przedszkole przyjazne Legia Tennis Schools” dołączyło przedszkole „Bajkowy Parasol”. To kolejna inicjatywa, w którą zaangażowani są trenerzy naszego klubu.


- W ostatni czwartek przeprowadziliśmy pokazowy trening próbny, a już w piątek pierwsze zajęcia grupowe. Wiosenne słońce umożliwiło zajęcia na zewnątrz - w przedszkolnym ogrodzie. Maluchy zapoznały się z całym tenisowym sprzętem, miały okazję nauczyć się pierwszych tenisowych ruchów- rzutów czy podstawowych uderzeń. W dodatku była świetna okazja do zabawy jak tenisowy berek czy zbijak – opowiada Anastazja Kaczmarek.

W każdy piątek najmłodsi będą szlifowali umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.- Zajęcia są dopasowane dla każdej grupy wiekowej - na podstawie naszych autorskich konspektów treningowych Legia Tennis Schools.

W ramach współpracy będziemy pojawiać się cyklicznie na ul. Międzynarodowej nie tylko z treningami, ale także na piknikach rodzinnych i innych wydarzeniach - tłumaczy Kaczmarek. Warto także wspomnieć o kwietniu. Właśnie wtedy na Ursynowie ruszają nasze zajęcia Legia Tennis Schools.

Już od 7 kwietnia zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych i tych nieco starszych. Początek o godzinie 17 i 18 na hali obiektów sportowych SGGW. Dodatkowo szkoła podstawowa nr. 340 została naszą „Szkołą przyjazną Legia Tennis Schools” i od 5 kwietnia będziemy przeprowadzać tam treningi w każdą środę o godz. 17 i 18.

Treningi będą przeprowadzane zgodnie ze specjalnie stworzonymi konspektami Legia Tennis Schools - oprócz nauki podstawowych uderzeń będzie okazja do poprawy koordynacji, kondycji, szybkości oraz oczywiście dobrej zabawy.

W ostatnią sobotę pierwsi chętni mieli okazję spróbować swoich sił na treningu próbnym. Czekamy teraz na wszystkich na korcie.


Drodzy Rodzice naszych młodych legionistów!

Reprezentantów Klubu Tenisowego Legia Warszawa jest wielu. Chcielibyśmy pisać na naszej stronie internetowej o nich wszystkich. Informujcie nas o startach swoich podopiecznych w turniejach i osiągniętych wynikach. Piszcie i przesyłajcie zdjęcia na adres: media@tenislegia.com.pl

.

.

.

Facebook

Twiter

Google+

YouTube

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

Cafe Legia

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon zimowy
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  MISTRZ POLSKI 2016 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Justyna Jodłowska, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Maciej Ziomber, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Marcin Hertel (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Ania Hertel, Marcin Bieniek (kapitan)

 
 

 

Go to top