Ponad 60 znakomitych, młodych zawodników zobaczyliśmy podczas imprezy Masters, która kończyła i wieńczyła cykl Legia Tennis 10's Cup. Z całej Polski zjechali najlepsi uczestnicy, którzy zostali wyłonieni w trzech turniejach eliminacyjnych. Prawie w każdej kategorii wystąpiło po ośmiu utalentowanych tenisistów i tenisistek.


 

08.04.2017 - Legia TENNIS 10's CUP - MASTERS - WYNIKI

 

Rozgrywki odbywały się w grupach, a nad wszystkim czuwali nasi trenerzy i niezawodny sędzia Tomek Pazik. W kategorii zielonej chłopców i pomarańczowej dziewczynek grało więcej niż po ośmiu uczestników. Po wspaniałej walce, wielu zaciętych meczach poznaliśmy najlepszych.

W grupie zielonej chłopców wygrał Antek Magielski (Klub Miedzeszyn), a u dziewczyn Melania Rybarkiewicz.

Kategorię pomarańczową chłopców po zaciętym pojedynku z kolegą z klubu wygrał Staś Mossakowski (AM Tenis Warszawa). W gronie dziewczynek najlepsza okazała się Inka Wawrzkiewicz.

W kategorii czerwonej zwycięzcą u chłopców okazał się Antek Szary, a u dziewczyn Oliwia Sybicka (MKT Stalowa Wola). W najmłodszej kategorii grającej, a więc niebieskiej mistrzem został Adaś Sobol (AG Tenis Chorzowska).

Nasz turniej obejmował też jak zawsze najmłodszych, którzy jeszcze nie są gotowi na grę przez siatkę, ale chętnie biorą udział w „Legionkach” - specjalnie przygotowanej przez KT Legia konkurencji.

- Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w tej edycji. Stworzyliśmy jeden z największych turniejów dla dzieci do lat 10. Zrobiliśmy to właśnie dla nich. Udział w rozwoju i postępach Państwa dzieci jest dla nas wielką satysfakcją i mamy nadzieję, że na kortach przy Myśliwieckiej będziemy się spotykać jeszcze nie raz - powiedziała trenerka Anastazja Kaczmarek.

Drodzy Rodzice naszych młodych legionistów!

Reprezentantów Klubu Tenisowego Legia Warszawa jest wielu. Chcielibyśmy pisać na naszej stronie internetowej o nich wszystkich. Informujcie nas o startach swoich podopiecznych w turniejach i osiągniętych wynikach. Piszcie i przesyłajcie zdjęcia na adres: media@tenislegia.com.pl

.

.

.

Facebook

Twiter

Google+

YouTube

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

Cafe Legia

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon zimowy
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  MISTRZ POLSKI 2016 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Justyna Jodłowska, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Maciej Ziomber, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Marcin Hertel (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Ania Hertel, Marcin Bieniek (kapitan)

 
 

 

Go to top