Najbliższa niedziela w stolicy upłynie pod znakiem z biegania. 23 kwietnia Warszawa będzie miejscem uczestników maratonu - Orlen Warsaw Marathon. Dzień wcześniej, w ramach rozgrzewki Akademia Tenisowa Legii Warszawa będzie uczestniczyć w ORLEN Warsaw Games. To jest rodzinny piknik sportowy dla wszystkich.


Na terenie Parku Agrykola będą przygotowane unikalne strefy sportowe, które umożliwią zapoznanie z daną dyscypliną. Proponujemy także liczne atrakcje: zawody lekkoatletyczne, marszobieg, trening crossfit, koszykówka streetball, a dla najmłodszych: park linowy czy zajęcia z zumby.

Nie zabraknie oczywiście reprezentacji Akademii Tenisowej Legii Warszawa. Z radością chcemy poinformować, że zostaliśmy oficjalnym partnerem Orlen Warsaw Games.

Będziemy obecni z przygotowaną strefą Legia Tennis Schools dla maluchów, a także zapewnimy nieco starszym treningi na pełnowymiarowym korcie. Zapraszamy wszystkich miłośników sportu na korty Agrykoli – oprócz treningów przewidujemy liczne konkursy z nagrodami i zaproszenia na bezpłatne treningi próbne.

 

 

Drodzy Rodzice naszych młodych legionistów!

Reprezentantów Klubu Tenisowego Legia Warszawa jest wielu. Chcielibyśmy pisać na naszej stronie internetowej o nich wszystkich. Informujcie nas o startach swoich podopiecznych w turniejach i osiągniętych wynikach. Piszcie i przesyłajcie zdjęcia na adres: media@tenislegia.com.pl

.

.

.

Facebook

Twiter

Google+

YouTube

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

Cafe Legia

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon zimowy
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  MISTRZ POLSKI 2016 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Justyna Jodłowska, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Maciej Ziomber, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Marcin Hertel (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Ania Hertel, Marcin Bieniek (kapitan)

 
 

 

Go to top