Najmłodsi zawodnicy naszego klubu spisali się dosłownie na medal. W ostatnią niedzielę wywalczyli brązowy medal w eliminacyjnych rozgrywkach Talentiady, które odbyły się na kortach Warszawianki. Zgrany team tworzyli: Janek Nowacki, Mateusz Hofman, Staś Jura, Zuzia Zieja, Paula Piasecka oraz Nina Chaczbabian.


Legijna drużyna, której członkowie trenują w Legia Tennis Schools wywalczyła III miejsce w testach sprawnościowych, grach drużynowych oraz tenisowych.

W grach paratenisowych dotarliśmy aż do finału. To naprawdę świetny wynik, choć dla każdego z naszych reprezentantów to był pierwszy tego rodzaju start. Mimo, że rozgrywki trwały od 8.30 aż do 18 i dużego zmęczenia, nasi zawodnicy wykazali się niesamowitą wolą walki w każdej z konkurencji, sprytem oraz determinacją, by awansować do kolejnego etapu.

Pokonaliśmy aż 18 drużyn, a tylko cztery awansowały. Ale nie spoczywamy na laurach i szykujemy się do półfinałowych rozgrywek, które odbędą się już za dwa tygodnie w Radomiu. Zmagania w dniach 3-4 czerwca.


 

Drodzy Rodzice naszych młodych legionistów!

Reprezentantów Klubu Tenisowego Legia Warszawa jest wielu. Chcielibyśmy pisać na naszej stronie internetowej o nich wszystkich. Informujcie nas o startach swoich podopiecznych w turniejach i osiągniętych wynikach. Piszcie i przesyłajcie zdjęcia na adres: media@tenislegia.com.pl

.

.

.

Facebook

Twiter

Google+

YouTube

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

Cafe Legia

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon zimowy
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  MISTRZ POLSKI 2016 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Justyna Jodłowska, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Maciej Ziomber, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Marcin Hertel (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Ania Hertel, Marcin Bieniek (kapitan)

 
 

 

Go to top