Klub Tenisowy Legia Warszawa oraz Warsaw Sports Group zapraszają na konferencję prasową poprzedzającą turniej ITF Womens Circuit - Warsaw Sport Group Open 2017 - Międzynarodowy turniej kobiecy z sumą nagród 25 tysięcy dolarów + H. który odbędzie się na on kortach Legii (ul. Myśliwiecka 4A) w dniach 20-25 czerwca 2017 roku.

Z dziennikarzami spotkają się prezes zarządu Warsaw Sports Group Artur Bochenek, dyrektor turnieju / prezes Klubu Tenisowego Legia Warszawa Jerzy Hertel. W trakcie tygodnia zmagań zawodniczek odbędą się między innymi mecze pokazowe, turniej biznesowy, ogólnopolski turniej WSG Tennis ‘10 Cup dla najmłodszych adeptów tenisa, wspaniała impreza w gronie zaproszonych gości.

 

- Z radością chciałbym poinformować, że wraz z grupą przyjaciół, ludzi zakochanych w sporcie i bezwzględnie jemu oddanych, postanowiliśmy rozpocząć budowę zawodowego turnieju tenisowego dla kobiet. Planując jego organizację założyliśmy, że będzie to inicjatywa rozpisana na wiele lat, odbywająca się cyklicznie, a jej pierwsza odsłona odbędzie się już w tym roku. W terminie od 17 czerwca (eliminacje) w Warszawie na kortach Legii Warszawa będziemy mieli przyjemność gościć zawodniczki z całego świata, w tym kilka najlepszych Polek młodego pokolenia - zapowiada Artur Bochenek.

 

Udział potwierdziły m.in. trzy zawodniczki Legii Warszawa. Iga Świątek - czołowa rakieta młodego pokolenia, Stefania Rogozińska-Dzik oraz Anna Hertel.

Konferencja odbędzie się na stadionie Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3) w środę 7 czerwca o godz. 11:00. Dziennikarze wchodzą bramą nr 4 na podstawie ważnych legitymacji prasowych.

 Zapraszamy!

 czytaj więcej na stronie www.sportsgroup.pl

 

 

 

Drodzy Rodzice naszych młodych legionistów!

Reprezentantów Klubu Tenisowego Legia Warszawa jest wielu. Chcielibyśmy pisać na naszej stronie internetowej o nich wszystkich. Informujcie nas o startach swoich podopiecznych w turniejach i osiągniętych wynikach. Piszcie i przesyłajcie zdjęcia na adres: media@tenislegia.com.pl

.

.

.

Facebook

Twiter

Google+

YouTube

.

.

folder artykułówfolder artykułów

zdjęcia

turnieje

Cafe Legia

formularz kontaktowy

 

Drużynowe Mistrzostwa Polski 2016
sezon zimowy
składy drużyn KT Legia Warszawa:

 

Skrzatki:  MISTRZ POLSKI 2016 

Ada Piestrzyńska, Malwina Rowińska, Justyna Jodłowska, Marcin Hertel (kapitan)

 

Kadeci: MISTRZ POLSKI 2016

Maciej Ziomber, Daniel Michalski, Filip Kolasiński, Marcin Hertel (kapitan)

 

Juniorki: MISTRZ POLSKI 2016

Stefania Rogozińska-Dzik, Ania Hertel, Marcin Bieniek (kapitan)

 
 

 

Go to top