Akademia Tenisowa Legia Warszawa

Całoroczna szkoła nauki gry w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa prowadzi swoją działalność na terenie obiektu sportowego KT Legia Warszawa, skupiając się na szkoleniu przyszłych pokoleń polskich tenisistów, zdobywających codziennie nowe umiejętności sportowe. Zależy nam, aby wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas treningów byli bardziej świadomi wyzwań, jakie stoją przed nimi w karierze profesjonalnego zawodnika. Nasz model pracy z zawodnikami jest nieustannie udoskonalany na podstawie doświadczeń i współpracy z innymi klubami tenisowymi w Europie, które stają się pionierami w dziedzinie szkolenia dzieci i młodzieży.

Akademia stwarza możliwość codziennej realizacji celów oraz doskonalenia swoich umiejętności tenisowych uzdolnionym dzieciom i młodzieży. Każda kolejna godzina treningów przybliża ich natomiast do naszego wspólnego celu – stawania się lepszym zawodnikiem i lepszym człowiekiem.

Profesjonalne i kompleksowe szkolenia zawodnicze we wszystkich kategoriach wiekowych prowadzą licencjonowani trenerzy i instruktorzy, byli mistrzowie Polski. Wielkim atutem zajęć odbywających się na terenie kortów tenisowych Legii Warszawa jest wysoki standard tego obiektu sportowego i usytuowanie w centralnym rejonie miasta.

Dzisiaj klub nasz, będący po przeprowadzonej przez Miasto Stołeczne Warszawa gruntownej modernizacji i kapitalnym remoncie, dysponuje obiektem sportowym obejmującym powierzchnię 12000 m2. Posiada zespół 11 oświetlonych, turniejowych kortów tenisowych klasy międzynarodowej, z kortem centralnym i kortami bocznymi treningowo-turniejowymi.

Akademia Tenisowa Legii Warszawa stara się stworzyć jak najlepsze warunki oraz szansę uczestnictwa w treningach dla wszystkich chętnych spróbowania swoich sił na korcie. Prowadzimy zajęcia we wszystkich grupach wiekowych. Dla wszystkich, którzy nie wiążą swojej przyszłości z tenisem jako zawodnik, stanowią one wspaniałe wypełnienie czasu wolnego, dbając przy okazji o swoje zdrowie.

 

Jeśli chcesz być najlepszy - przyjdź do nas! Dajemy szansę każdemu młodemu człowiekowi i tylko od Ciebie zależy, czy ją wykorzystasz. W Akademii Tenisowej Legii Warszawa możesz grać i trenować z najlepszymi. Nasi zawodnicy osiągają sportowe sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Dołącz do nas!

ZAPRASZAMY 

 

 

.

.

.

Go to top